1. Titulní stránka
  2. 5 důvodů, proč prát s Jelenem

5 důvodů, proč prát s Jelenem

1. Jelen opravdu funguje

Jádrové mýdlo s jelenem je časem prověřeným pracím prostředkem. Kostka mýdla Jelen je vhodná pro ruční praní a v podobě mýdlového slizu se  používá jako prací gel pro praní v pračce. Hospodyňky, které jej vyzkoušely, na něj nedají dopustit.

2. Jelen nezatěžuje přírodu

Jádrové mýdlo je tradičním ekologickým a časem prověřeným pracím prostředkem. Mýdlo se ve vodním prostředí totiž velmi rychle a úplně biologicky rozkládá na látky v přírodě běžné.

3. Jelen je bez „chemie“

Kromě toho, že je jádrové mýdlo ekologické, je šetrné také vůči naší pokožce. Jím ošetřené a v něm vyprané prádlo pokožku nijak nedráždí, proto je velmi vhodné pro alergiky, ale i miminka, jejichž pokožka je velmi jemná.

4. Jelen je levný

Ve srovnání s konkurenčními zahraničními i domácími produkty, které jsou navíc plné tenzidů a dalších syntetických látek, stojí Jelen jen zlomek ceny. Originální jádrové mýdlo s Jelenem je k sehnání už za cenu okolo 22 korun (například v našem e-shopu), a ani další produkty Jelen vás určitě nezruinují.

5. Jelen má prokazatelnou minulost

Bohatá historie legendárního mýdla s jelenem se začala psát někdy v první polovině 19. století. Mýdlo s jelenem používaly už naše babičky a maminky našich babiček, a jejich vyprané prádlo rozhodně nebylo špinavější, než to naše. Nebo myslíte, že by generace hospodyněk praly něčím, co nefunguje?

Odběr novinek

Přihlaste se k nejnovějším nabídkám a slevám