Šetrné praní

Perte své oblíbené prádlo šetrně

Perte své oblíbené prádlo šetrně

Hýčkejte své oblíbené oblečení i jiné textilie citlivým praním. Prací prostředky Jelen vyrábíme z pravého jádrového mýdla s vysokým obsahem přírodních tenzidů a navíc se úmyslně vyhýbáme chemickým optickým zjasňovačům. Proto vám můžeme slíbit, že vaše prádlo zůstane ve výborné kondici i při častějším praní.

Prádlo je důležité, ale naše pokožka je důležitější!

Myslete při praní sami na sebe. Perte s hypoalergenním Jelenem, který svým přírodním složením krásně chrání vaši pokožku. Přípravky s Jelenem navíc prádlo vždy jen lehce provoní, cíleně totiž neobsahují žádné škodlivé syntetické parfémy, které by zbytečně podráždily vaši kůži.

Soda
Jelen

Přírodu máme rádi

Myslete spolu s námi ekologicky a předcházejte si s Jelenem přírodu. Vrátí vám to krásně vypraným prádlem. Přirozeným základem našich mýdel i ostatních pracích prostředků jsou přírodní tenzidy vyrobené z tuků. Ty se snadno odbourávají ve vodě, a tím šetří přírodu. Jelen se rozhodně nekamarádí se saponáty ani umělými tenzidy vyrobenými z ropy.

Za ohleduplnost ani lásku u nás neplatíte.

Náš Jelen si na nic nehraje a za ohleduplnost a lásku k přírodě, natož k vám, si nic neúčtuje. Prací prostředky s Jelenem dokážeme vyrobit ekologicky a zodpovědně, a přitom udržet jejich nízkou cenu. Chceme, aby si každý mohl dovolit kupovat vysoce kvalitní, moderní a šetrné prací prostředky. Společně dokážeme chránit vaše prádlo, zdraví i přírodu. Perte s láskou, perte s Jelenem.

Jelen mydlo

Odběr novinek

Přihlaste se k nejnovějším nabídkám a slevám