Jelen tablety do myčky 52 ks

269 Kč 222,31 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Myčka nám šetří čas i vodu, a podle Jelena musí šetřit i přírodu. Proto tablety obsahují přírodní tenzidy, které s mastnotami a nečistotou důrazně zatočí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aby byly tablety k přírodě co nejšetrnější, nejsou zabaleny do ochranné fólie. Pokud Vám tedy po spotřebování zbude v krabici trochu prášku, přisypte jej do zásobníku k mycí tabletě.

Instrukce:

  1. Nádobí určené pro mytí v myčce vložte do myčky tak, aby bylo rovnoměrně rozložené a vzájemně se nedotýkalo a nemohlo se volně pohybovat. 
  2. Do zásobníku na mycí přípravky vložte jednu tabletu a ujistěte se, že je zásobník správně zavřený. Na jedno mytí použijte vždy jednu tabletu.
  3. Zvolte správný program, zapněte myčku a mytí nechte na Jelenovi. 

Aby Jelení tablety myly co nejlépe, připravil Jelen ještě leštidlo a sůl do myčky. Sůl zvyšuje účinnost mytí, a navíc chrání myčku před vodním kamenem. 

Tablety uchovávejte v suchu. 

Varování:
Způsobuje vážné podráždění očí.
Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Složení: 15 % nebo více, avšak méně než 30 % bělící činidla na bázi kyslíku, měně než 5% neiontové, povrchově aktivní látky, dále: enzymy

Jelen tablety do myčky_2 BL

Doplňkové parametry

Kategorie: Jelen do myčky
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: