O Jelenovi

jelen_obrazky na web_v1_ 

Jelen má o praní, mytí a čištění jasno. Chce, aby se co nejvíce z nás chovalo šetrně k přírodě, pokožce i prádlu. Aby tomu tak bylo, musí být vše od Jelena zároveň účinné i cenově dostupné. 

 

jelen_obrazky na web_v1_2  

Mýdlo s Jelenem vyjadřuje základní názor na boj se špínou: je účinné, šetrné k pokožce a biologicky velmi lehce odbouratelné. Je proto základem většiny produktů, které Jelen vyrábí.

 

jelen_obrazky na web_v1_oprava

K přírodě šetrné jsou pouze ty látky, které se v ní beze zbytku samy odbourávají. A nejlépe to dělají ty, které z přírody pocházejí. Proto Jelen vybírá pouze přírodní tenzidy pocházející z rostlinných tuků. Funguje to tak, že se tenzid jedním svým koncem naváže na špínu a druhým koncem na molekuly vody. Částice nečistot se tedy rozptýlí ve vodném roztoku a vaše pračka je prostě vymáchá. Přírodní tenzid se pak ve vodě velmi rychle odbourá.

Použití sody, která vodu změkčí, umožňuje použít tak akorát velké množství tenzidů, aby praní i čištění bylo co nejúčinnější. 

Produkty JELEN nejsou testovány na zvířatech. 

jelen_obrazky na web_v1_4

Nejlepší obal by byl žádný obal. Jenže každý někdy potřebujeme prostě nakoupit. Proto je 100 % obalů, které Jelen vyvíjí a používá, recyklovatelných. 

Jelen také zásobuje i bezobalové prodejny. Pro domácnosti má i lehké obaly náhradních plnění, které obsahují zlomek váhy standardního obalu. Tudy vede cesta. Jelen bude rád, když budeme takové obaly vyhledávat a používat. 

 

Plníme co nejvíce

Čím je v balení méně vzduchu, tím více se šetří doprava. I proto se Jelen snaží plnit krabice tak moc, jak to jen jde. V našich baleních tak koupíte větší počet pracích dávek. A na doplnění zboží do obchodů tak vystačí mnohem méně aut.

 

Hranaté láhve se lépe skládají

Jelen má hranaté láhve. Lépe se při přepravě skládají vedle sebe i nad sebe. Na paletu se tak vejde více kusů a nedochází ke zbytečnému převážení vzduchu, jako u lahví, které mají kulatý tvar. Vedle toho se i hezky rovnají v koupelně.

 

 kluk_holka_RGB

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení